אירוע הגאלה השנתי

 הזמנה חגיגית לאירוע הגאלה השנתי של נשות אמית

אורחי הכבוד באירוע:

ד"ר מקסין מילר
אהרן ונצחיה אלדר
ד"ר אמנון ומיכל אלדר

האירוע יתקיים  אי"ה ב-10 לאוקטובר  2012 בשעה 18:00  במלון רמדה בירושלים.
נא להתקשר לחוה אשכנזי   02-6738360   לגבי קניית כרטיסים, והצבת פרסום
 
ד"ר מקסין מילר
ד"ר מקסין מילר נולדה וגדלה בבולטימור, שם למדה מינקות על חשיבותה של תרומה ל"כלל ישראל". מקסין התוודעה לארגון "נשות מזרחי" כשקבוצת צעירות  התכנסה והתגבשה בבית הוריה. היא נטלה חלק בכנס הלאומי הראשון של "נשות מזרחי" בפילדלפיה.
לאחר קבלת התואר הראשון בכימיה ומתמטיקה מאוניברסיטת "ג'ון הופקינס", נישאה מקסין לבחיר ליבה אלפרד מילר. יחד למדו לתואר שני ולדוקטורט בכימיה אורגנית. בשנת 1964 עלתה משפחת מילר, מקסין, בעלה וביתה שרה, לישראל.
בשנת 1966 גויסה  מקסין ע"י דבורה מסובצקי ז"ל, למועצת המנהלים של "נשות מזרחי", ומאז היא משמשת במספר תפקידים חשובים בארגון ,שהפך לימים לארגון "נשות אמי"ת".
בשנת 1971, כשעדין היו מעט חברי ארגון אמריקאים בישראל, התבקשה מקסין להקים את "חוג איילת". כעבור כשנתיים גיבשה גרעין איתן של חברות בחוג, וכדבריה של מקסין: "חוג איילת צועד קדימה ולא מביט לאחור".
בשנת 1975 התמנתה מקסין ליו"ר הוועד המנהל של "נשות אמי"ת" בישראל וכיהנה בתפקיד זה כ- 11 שנה. גם כיום משמשת מקסין בתפקידי מפתח שונים בוועד המנהל של אמי"ת, ומאמינה בנחיצותה וחיוניותה של תרומה משמעותית לחברה הישראלית.
 
אהרן ונצחיה אלדר
אהרן ונצחיה אלדר, הורים ל-4 בנים ביניהם מנכ"ל רשת אמי"ת, ד"ר אמנון אלדר. נצחיה ואהרן, אנשי חינוך בנפשם, זוכי פרס "יקיר החינוך הדתי" מטעם הסתדרות המורים בישראל בשנת 2002 ובשנת 2003, פעלו במשך עשרות שנים בתפקידי מפתח שונים ומגוונים במערכת החינוך. אהרן שימש בתפקידי ניהול שונים, כולל ניהול אגף חינוך תרבות וספורט של עיריית באר-שבע. מאוחר יותר, היה אחראי על החינוך הדתי בתפוצות מטעם הסוכנות היהודית. במקביל, כשבראש מעייניו עומד כל העת נושא הכשרת הדורות הבאים של המחנכים, שימש כמרצה בפקולטה לחינוך באוניברסיטת בר-אילן ובמוסדות להכשרת מורים בכל רחבי הארץ. גם לאחר פרישתו לגמלאות, ממשיך אהרן את פעילותו הנמרצת בתחום החינוך, ומשמש כחבר מועצת המנהלים במכללת ליפשיץ ובארגוני חינוך נוספים.  אהרן ונצחיה שהו מספר שנים בשליחות, מטעם מחלקת החינוך של הסוכנות היהודית, בקנדה ובניו-יורק. 
נצחיה שמשה סגנית מנהלת של ביה"ס "בית צעירות מזרחי" שהיה שייך לארגון "נשות מזרחי" שלימים הפך לנשי אמי"ת.  בשנת 1983, החלה נצחיה בתפקידה כמנהלת "בית הילד" אמי"ת פריש, שאותו המשיכה לנהל ביד רמה ובמסירות רבה במשך 20 שנה.  לאחרונה משלימה נצחיה כתיבת ספר על סוד הצלחתו של "בית הילד" בשיקומם של דורות של ילדים שהגיעו מרקע משפחתי קשה, ועד לשילובם המוצלח בחברה הישראלית.
כאמור, זכו אהרן ונצחיה, פעמיים, לאות הוקרה מטעם הסתדרות המורים על פעילותם רבת השנים להעצמה חינוכית בישראל.

ד"ר אמנון אלדר ומיכל אלדר
ד"ר אמנון אלדר פעיל ברשת אמי"ת מזה 25 שנה. הוא בעל תואר ראשון ושני מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. עבודת הדוקטורט של אמנון מטעם אוניברסיטת בודפסט דנה בהשפעת מודל "המשפחתונים" של אמי"ת  על שיקום ילדים בסיכון,  לעומת מודלים אחרים הקיימים בתחום זה.
אמנון החל את דרכו באמי"ת, כשהוא ואשתו הטריה, מיכל, שימשו כהורים מאמצים במשפחתון "בית הילד" אמי"ת פריש. בהמשך, לימד אמנון במשך 8 שנים בביה"ס הממלכתי דתי הימלפרב. משנת 1990 עד שנת 2000 ניהל אמנון את כפר הנוער אמי"ת כפר בלאט בפתח-תקווה, ואח"כ מונה לסמנכ"ל ברשת אמי"ת. במקביל לתפקיד זה, שימש כמפקח במשרה חלקית במשרד החינוך.
אמנון מונה לתפקיד מנכ"ל רשת אמי"ת בנובמבר 2002 ומאז הוא משמש בהצלחה רבה בתפקיד זה. בתקופת כהונתו צמחה הרשת מ-11,000 תלמידים ל-27,000 תלמידים.
מיכל אלדר, אשת חינוך, היא מורה לחינוך גופני במוסד לילדים עיוורים בירושלים.
לאמנון ומיכל 4 בנות, 2 מהן נשואות ו-4 נכדים.
אמי"ת מנהלת כיום כ-100 מוסדות חינוך בכל רחבי הארץ בהם לומדים ומתחנכים כ-27,000 תלמידים.  בזכות תרומתכם נוכל לממש פרויקטים להעצמה חינוכית ומצוינות חינוכית ולימודית עבור כל אחד מתלמידי הרשת בכל הארץ, במיוחד לאלה המגיעים מקרב אוכלוסיות מוחלשות בישראל. נוכל גם לאפשר מגוון טפולים תראפיים עבור תלמידים בסיכון הזקוקים לכך.

 

אמי"ת מאמינה בזכותו של כל תלמיד לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו, ולקבל הזדמנות שווה להתקדם ולהתפתח.
אנחנו באמי"ת לא מוותרים על אף ילד! 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

הזמנה לאירוע הגאלה השנתי של נשות אמי"ת

 

 אמי"ת מנהלת כיום כ- 100 מוסדות חינוך ברחבי הארץ, בהם מתחנכים  כ -27,000 תלמידים. תרומתכם מאפשרת לאמי"ת להפנות משאבים לפרויקטים ייחודיים המתמקדים בהעצמה של אוכלוסיות תלמידים מוחלשות ברשת, ובכך לתת להם הזדמנות שווה כמו לכל תלמיד אחר במדינת ישראל.
בזכות תרומתכם בעבר, נהנו תלמידינו משעות תגבור נוספות שסייעו בידם להתגבר על הפערים הלימודיים תוך סיוע מקצועי גם לכל תלמיד שמגיע אלינו עם מטענים רגשיים המעכבים את התקדמותו בלמודים.
אנו באמי"ת מאמינים שיש למצות את הפוטנציאל הטמון בכל ילד.

 

אנו באמי"ת לא מוותרים על אף ילד!

 

קטגוריה     סכום התרומה גודל הפרסום ?איך תרומתי  תעזור
חסות ראשית 39,000 ₪ עמוד יהלום שמירה על מוסדות פתוחים לילדים בסיכון ל-365 ימי השנה
פטרון 19,500 ₪ עמוד ברקת חסות למסיבת בר/בת מצוה
נותן חסות 14,000 ₪ עמוד אודם "חזרה לבית ספר" ציוד למען ילדים מעוטי יכולת
נדיב 7,000 ₪ עמוד זהב "תכנית 80"- תגבורים לימודיים באחד מבתי הספר בפריפריה
חביב 3,900 ₪ עמוד מלא ארוחות צהריים חמות לתלמידים בסיכון
תומך 1,950 ₪ חצי עמוד אבחון ללקות למידה עבור ילד אחד
תורם 975 ₪ רבע עמוד ביגוד לתלמידי פנימייה
חבר 700 ₪ הרשמה ייעוץ פסיכולוגי לתלמיד במשך חודש
תמיכה 500 ₪ הרשמה חוגי העשרה ותרבות לתלמיד אחד
ברכה 315 ₪ הרשמה הסעה לתלמיד אחד במשך חודש


אם כבר התחייבת או תרמת מינימום של 1,950 ₪ לקמפיין 2012, את\ה זכאי\ת לשני כרטיסים לארוחת  ערב וגם מודעה על חצי עמוד בעיתון.

נא להתקשר לחוה אשכנזי 02-6738360 לגבי קניית כרטיסים, והצבת פרסום

 
 

Dedicated by Rabbi Dr. Joseph and Blanche Katz Renov in honor of the Children of AMIT