כנס הפתיחה של פורום המנהיגות הצעירה ע"ש רועי קליין תשע"ב
בכנס הפתיחה של פורום המנהיגות הצעירה ע"ש רועי קליין, אשר התקיים בט' חשוון (6.11) השתתפו כמאה וארבעים תלמידים  ומלוויהם משלושים בתי ספר של הרשת מכל רחבי הארץ.
התלמידים ומלוויהם קיבלו מיד עם בואם תיקים אשר הכילו מערך פעילות מפורט של הפעילות בחבורות, עיתון "אני ואתה נשנה את העולם", כתב חידה קליל על הרשת וכן מחזיר מפתחות צבעוני שנעשה ע"י נשים ארגון מע"שאת – מפעל מוגן לנשים בעלות צרכים מיוחדים.
מושב הבוקר של הכנס נפתח בברכות: עדנה  טיקטין מנהלת בית החינוך ברשת אמי"ת פתחה את האירוע וסקרה את פעילות המנהיגות הצעירה בשנת תשע"א. אחריה בירכה מיכל דה-האן מנהלת יחידת החמ"ד של מינהל חברה ונוער שהדגישה בדבריה את כוחו של הנוער לחולל שינויים בחייו הפרטיים ובחיי הקהילה והאומה. את מסכת הברכות חתמה אפרת עמנואל מנהלת יחידת המנהיגות הצעירה ברשת שסיפרה על התוכנית "עשה טוב"- הטמעת ערכי תרבות פנאי מיטבית.
לאחר מכן צפו תלמידי המנהיגות הצעירה בהצגת סטנד- אפ  "חיפוש עצמי  בעולם וירטואלי" עם צמד השחקנים "אייל וישי". בהצגה העלו השחקנים שש סיטואציות מהווי חייהם של הנוער הווירטואלי בן זמננו  ששכח את ההבדל בין חברות אמיתית לבין חברות פייסבוק, או לחילופין את ההבדל בין הישגים משמעותיים להישגים וירטואליים.
ההצגה המצחיקה השאירה חומר רב למחשבה ולחאריה התקיים דיון קצר.
בהפסקת הצהרים נהנו התלמידים מארוחה קלה ומושקעת מתנת הרשת לחברי המנהיגות הצעירה. בבד בבד עם הארוחה השלימו רבים את כתב החידה שחולק להם בתיקים ונערכה הגרלה ובה זכו שלושה תלמידים.
פרס לזוכים – שלט לחדר , גם הוא מארגון מע"שאת.
לאחר ארוחת הצהריים התכנסו כולם עפ"י מחוזות לפעילות בחבורות "עת לעשות" את הפעילות הובילו  ארבעה רכזי חינוך חברתי: צילה סלמון מבית ספר אמי"ת שחר בית שמש; דניאל בארי מאמי"ת מעלה אדומים בנים; מיכל יהלום מאמי"ת מרכז טכנולוגי כללי ירושלים; עדי צוברי מכפר בתיה רעננה.
Dedicated by Rabbi Dr. Joseph and Blanche Katz Renov in honor of the Children of AMIT